Top events

BETLEHEMY v ÚĽUV-e TATRANSKÁ LOMNICA

PUTOVANIE ZA HISTÓRIOU TATRANSKÝCH OSÁD

Prechod Merkúra pred diskom Slnka

PROGRAM Kaviareň a čajovňa U Vlka NOVEMBER

Yaro M. Kupčo – Vysoké Tatry

APLEND Apartmány TATRY HOLIDAY

Adress: 059 91 Veľký Slavkov, Tatranská 4
Phone number: +421 904 744 000
E-mail: tatry@aplendapartments.com
Web: www.aplend.com

Internet Free parking Garden grill Playground Swimming pool Sauna Pet friendly accommodation Restaurant Tennis Table tennis Sports equipment rental Wifi internet

Slovenčina:
Rezort Aplend sa nachádza na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr Vysoké Tatry v dedinke Veľký Slavkov, priamo pod obľúbeným Slavkovským štítom.

English:
The Aplend resort is situated at the foot of the smallest and most beautiful mountains of the High Tatras in the village of Veľký Slavkov, below the popular Slavkovský Peak.

Location

Na úpätí najmenších a najkrajších veľhôr na svete vo Vysokých Tatrách, v obci Veľký Slavkov pod známym Slavkovským Štítom len 2 km od Popradu a 7 km od Starého Smokovca leží rekreačný komplex Aplend. Komplex ponúka neobyčajný pokoj a relax, ale jeho poloha ho predurčuje aj na bohaté športové vyžitie pre aktívny druh dovolenky. V blízkosti areálu (cca 150 m) je autobusová zastávka do Vysokých Tatier a Popradu a cca 900 m je vzdialená železničná stanica do Popradu a Starého Smokovca a Štrbské pleso. Atraktívnosť prostredia je bezhraničná vzhľadom na blízkosť mnohých turistických atrakcií.

Accommodation

Apartmán typ A 4-lôžkové aparmtány s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 58-80 m?). Zloženie apartmánu: 4-lôžkový apartmán: 1 x spálňa s 2 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 lôžkami + možné 2 prístelky, TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC. Internetová prípojka. Apartmán typ B 6-lôžkové aparmtány s možnosťou 2 prísteliek (veľkosť obytnej plochy 78 m?). Zloženie apartmánu: 2 x spálňa s 2 a 3 lôžkami, 1 x obývacia miestnosť s 2 pohovkami , TV. Kuchynka s jedálenským kútom, chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC. Internetová prípojka. Štúdio 2-lôžkové štúdiá s možnosťou prísteliek (veľkosť obytnej plochy 48 m?). V štúdiu sa nachádza 1 x manželská posteľ + 2 x možný prístelok, TV. Kuchynský kútik chladnička, mikrovlnná rúra, dvojplatnička a varná kanvica, kúpeľňa/WC, balkón. Internetová prípojka.

Services

regiontatry zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR