Top udalosti

Kaviareň a čajovňa u Vlka marec

Múzeum kinematografie a fotografie

TATRANSKÝ ĽADOVÝ DÓM

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

Putovanie za históriou

Registrácia na letnú výzvu Doby Tatry 2020 už tento piatok!

  • 03.06.2020

Vysoké Tatry, 3.6.2020

Aj tohto roku bude čoskoro spustená registrácia na „Doby Tatry 2020 Letná výzva“. V dobe keď sa zrušili maratóny, festivaly, športové podujatia enormne vzrástol záujem o turistiku a pobyt v prírode ako taký. Ešte pred krízou sa rozhodlo, že tento ročník sa využijeme na edukáciu 📚 sledovateľov ako sa správať v horách. Situácia projektu Doby Tatry však nie je vôbec ľahostajná a k zdraviu účastníkov pristupujú zodpovedne. Preto sa rozhodli každému účastníkovi do balíka pribaliť aj multifunkčnú šatku, ktorú je možné použiť ako rúško.

Nezabudnite počas plnenia výzvy pomôcť aj krásnej tatranskej prírode. Využite špeciálnu, recyklovateľnú tašku, ktorú vám aj tento rok pribalia k registračnému balíčku. Naplňte ju preto vecami, ktoré do hôr nepatria. Za každého registrovaného účastníka sa vysadí v Tatrách jeden stromček 🌲.

Záujem o registráciu bude hneď v prvý deň, zdá sa, veľmi veľký. Upozorňujeme, že prihlasovanie netreba podceniť a nechávať si ho na neskôr. Minulé leto bolo v jednej výzve až 5034 ľudí a tentokrát je počet účastníkov každej z výziev obmedzený na 3000. Ak budete medzi prvými 200, dostanete k štartovaciemu balíčku aj športové ponožky značky Fusakle.sk 🧦.

Ciele 2020

Vysoké Tatry: Kriváň, Kôprovský štít, Východná Vysoká, Rysy, Slávkovský štít, Jahňací štít

Západné Tatry: Sivý vrch, Brestova, Banikov, Baranec, Placlive, Volovec, Jakubina, Klin, Bystra

Registrácia účastníkov: od 05.06.2020 do 30.07.2020

Splnenie Výzvy: 01.07. – 30.09.2020

Počet registrácii obmedzený na max: 3 000 účastníkov

 

Viac informácii o výzve na oficiálnej stránke Doby Tatry a na facebooku.