Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

VESELÉ SMOKOVECKÉ TRHY

Tatranský ľadový dóm

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

Darujte svojim blízkym kúsok Tatier 

tatry vnutri stary smokovec galeria tatry
  • 23.11.2020

Ak máte doma cestovateľov, ktorým sa tento rok nepodarilo schladiť cestovateľskú horúčku, máme pre vás skvelý tip. Darujte im na Vianoce darček v podobe vstupenky do zážitkovej galérie TATRY vnútri. Toto jedinečné miesto predstavuje unikátnu prehliadku Vysokých Tatier pod jednou strechou a za každého počasia.

Čo všetko tam môžete vidieť a zažiť?  „Vyšplháte sa“ na náš druhý najvyšší štít (Lomnický štít), kde sa pomocou virtuálnej reality premiestnite na symbolický mostík, odkiaľ sa Vám naskytne neskutočný výhľad na štíty našich Tatier. Po náročnej turistike si môžete oddýchnuť v zážitkovom kine s filmom od Erika Baláža s názvom Nesmrteľný les. Na ceste objavov sa stretnete s náučnými videami o ochrane prírody a ekológií, spoznáte tatranskú prírodu pomocou moderných prvkov, porozprávate sa s horskými záchranármi a vodcami.

A čo viac? Dotkli sa niekedy srsti vlka? Viete akú vôňu má borovica limba? Viete aké máte rozpätie rúk v porovnaní s krídlami orla? Toto všetko a omnoho viac sa dozviete a zažijete v neobyčajnej galérií v TATRY VNÚTRI. A určite navštívte galériu aj s Vašimi ratolesťami. Pre najmladších návštevníkov sú pripravené hravé detské atrakcie, svištia nora a lezecká stena, kde sa budú cítiť ako skutoční horolezci.

Vstupenky do zážitkovej galérie TATRY vnútri kúpite aj online na webe www.tatryvnutri.sk.

hovorí sa že: „Kríza nemusí ihneď znamenať katastrofu ale naopak šancu niečo zmeniť“. My sa tohto motta držíme a preto by sme Vám radi prinášali nové nápady a inšpirácie.