Top udalosti

MÚZEUM KINEMATOGRAFIE A FOTOGRAFIE – program máj

Kaviareň u Vlka program máj

Putovanie za históriou

Stavby Gedeona Majunkeho na fotografiách

Ladislav Janiga – Hory, môj život

Chata BERNARDÍNA

Adresa: Tatranský Lieskovec 3132, 059 41 Tatranská Štrba
Tel. číslo: +421 903 606 489
E-mail: chatabernardina@gmail.com
Web: www.vysoketatry.com/bernardina/

Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom

Príďte na chatu “Bernardína“ v chatovej oblasti Tatranský Lieskovec 3, ktorá je súčasťou tatranskej obce Tatranská Štrba pod Štrbským Plesom. Tu môžete relaxovať celoročne a využívať pohostinnosť a výborné zázemie, ktoré Vám výborne zariadená chata môže poskytnúť. Mimoriadne cennou je ideálna poloha chaty „Bernardína“ na ktorú sa možno dostať celoročne autom, vlakom, autobusom Od nej je blízko k hotelom, obchodom, pošte, zastávke vlaku – „zubačke“ je to 5 minút a k centru Vysokých Tatier – Štrbskému Plesu je to 8 minút. Ku chate sa dostanete po celý rok autom, popri zubačke, od zastávky zubačky 250 m, parkovanie je na oplotenom stráženom parkovisku priamo pri chate pre 3 autá.

Chata ponúka možnosť ubytovania pre  9 osôb, sú tu izby 1×3 / 1×2 / 1×4 lôžka, veľká samostatná kuchyňa. Pri vstupe do chaty Vás privíta veranda, kde si môžete spríjemniť čas poobedňajšou kávou. Vstúpite do predsiene, kde môžete stolovať, táto je prepojená s veľkou obývacou halou s krbom, sedacími súpravami, televízorom so satelitom. S halou je prepojená veľká kuchyňa, ktorá je kompletne vybavená elektrickým sporákom s elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnkou, kávovarom a rýchlovarnou kanvicou. Je tu kúpeľňa so sprchou a samostatné WC. Na poschodí sú spálne s lôžkami 1×3 / 1×2 / 1×4 lôžka. Každá izba má balkón a rádio. Tiež je tu samostatné sociálne zariadenie s WC. Chata je vykurovaná elektrickým ústredným kúrením na počítač, je veľmi teplá.

Pre oddych po celodennom výlete si môžete na ohnisku opekať, vo vonkajšom krbe ugrilovať špeciality, ktoré môžete konzumovať na štýlovom tatranskom stole s lavicami, ktorý je v noci osvetlený.