Top udalosti

Tatranské kultúrne leto – KOMORNE

tatranske kulturne leto

Jazdy historickými električkami

Zájazdy s CK MORAVA

Burza starožitností

burza poprad

Putovania za históriou

muzeum putovanie historia august

TATRY CARD

  • 12.02.2019

Regionálna karta TATRY Card  je kľúčom k vašim novým zážitkom v Regióne Vysoké Tatry, s ktorou môžete vyskúšať rôzne aktivity, ktoré náš región ponúka. Využite skvelé ponuky lyžiarskych škôl, požičajte si za zvýhodnené ceny výstroj. Zažite snežné dobrodružstvá na snow tubingu alebo spoznávajte zimné krásy Tatier na snežniciach aj so sprievodcom. Navštívte múzeá, vyskúšajte golfový simulátor či plno iných zaujímavých aktivít na snehu aj v interiéri. Načerpajte silu v moderných wellness centrách a vychutnajte si kulinárske umeniev reštauráciách.

V cene TATRY Card je horské poistenie GENERALI a možnosť ekologicky a neobmedzene počas platnosti karty cestovať vo Vysokých Tatrách vlakmi ZSSK na trasách Tatranskej elektrickej železnice, Ozubnicovej železnice a na trati Poprad-Tatry – Studený Potok – Tatranská Lomnica, kde vám karta TATRY Card slúži ako cestovný lístok. Karta platí v zimnej sezóne taktiež na cestovanie SKI & AQUA BUSOM do lyžiarskych stredísk vo Vysokých Tatrách a aquaparku AquaCity. Po vyzvaní zamestnancom ZSSK alebo šoférom Skibusu je držiteľ TatryCard povinný sa preukázať spolu s platným preukazom totožnosti.

Ako získate TATRY Card?

Svoju osobnú regionálnu kartu si môžete zakúpiť u svojho ubytovateľa. Poplatok je 4 € v zariadeniach na území Regiónu Vysoké Tatry (mesto Vysoké Tatry, mesto Poprad a obec Štrba)  a 5 € v podhorí.  TATRY Card je platná počas vášho pobytu s maximálnou platnosťou jednej aktivácie na 3 noci (4 dni). Pokiaľ je Váš pobyt dlhší ako 3 noci (4 dni), zmluvné ubytovacie zariadenie Vám aktivuje ďalšiu kartu za rovnaký poplatok 4 € / 5 €.

Na recepcii vášho hotela dostanete registračný formulár, z ktorého vám po podpísaní ostane spodná časť, ktorá obsahuje dva jedinečné QR kódy. Z toho jeden slúži na stiahnutie digitálnej karty do mobilu a druhý s menom a dátumom platnosti je ako náhrada karty pre tých, ktorí preferujú papierovú verziu alebo nedisponujú smartfónom. Papierová verzia slúži výlučne na dopravu a poistenie.

Možnosť stiahnutia viacerých kariet do jedného mobilu. (Rodič má vo svojom smartfóne karty celej rodiny.)

Ako čerpať zľavy s TATRY Card?

Na čerpanie zliav musíte mať digitálnu kartu stiahnutú vo vašom mobile. Podľa Vášho výberu si stiahnete kupón na danú zľavu do Vášho mobilu.

Nezabudnite informovať personál jednotlivých partnerov vopred, že ste držiteľom TATRY Card. Zoznam partnerov a podrobné informácie nájdete nižšie. Výška zľavy, zvýhodnená cena, benefit alebo služba zdarma je uvedená pri popise každého produktu a je počas sezóny fixná, zmena cien u jednotlivých poskytovateľov služieb je vyhradená. Ak nie je pri konkrétnom produkte alebo službe definované inak, platia zľavy počas celej zimnej sezóny od 20. 12. 2018 do 30. 4. 2019.


Všeobecné pravidlá programu TATRY Card

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR