APLEND Wellness – Hotel Kukučka

+421 904 744 000
tatry@aplend.com

Jedinečná horská architektúra Hotela Kukučka nenechá nikoho chladným. V celom hoteli sa prelínajú kamenné a drevené prvky, ktoré sú doplnené zemitými farbami. Komplex sa skladá z hlavnej budovy a troch rezidenčných budov. Tie, rovnako ako hlavná budova, sú vybavené vlastnými wellness priestormi.

Hotelová budova poskytuje pohodlie v parnej /suchej (fínskej) saune s kapacitou do 8 osôb. Samozrejmosťou je oddychová miestnosť, Kneippov kúpeľ a ochladzovacia kaďa. Rezidenčná budova B disponuje suchou saunou, oddychovou časťou s ochladzovacím vedrom so sprchou v unikátnej jaskyni. Rezidenčná budova C ponúka tri sauny – parnú, suchú a fínsku, kamennú stenu s vodopádom, oddychovú časť a ochladzovacie vedro so sprchou v jaskyni. Posledná, spomedzi rezidenčných budov – budova D disponuje suchou saunou, oddychovou časťou a ochladzovacím vedrom so sprchou v jaskyni.

Viac o hoteli:

APLEND Kukučka Mountain Hotel & Residences

Malebné prostredie Vysokých Tatier, konferenčné priestory, wellness, prvotriedne služby a komfortné ubytovanie. Jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete. Aplend Kukučka Mountain Hotel & Residences poskytuje najvyšší komfort ubytovania niekoľkých typov (hotelové izby, apartmány typu 2+2/4+0/4+2) v samotnom srdci obľúbenej Tatranskej Lomnice. Rezort sa skladá zo štyroch exteriérovo podobných budov – hlavnej hotelovej […]