Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Top udalosti

TATRY ART

Tatranské rozprávkové putovanie

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

Putovanie za históriou tatranských osád

Kaviareň a čajovňa u Vlka

APLEND Tatry Holiday Resort***

Adresa: Tatranská 4, 059 91 Veľký Slavkov
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: [email protected]
Web: www.aplend.com

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detské ihrisko Bazén Sauna Reštaurácia Stolný tenis Požičovňa športových potrieb Wifi internet

Či už hľadáte ideálne miesto pre skupinové akcie, teambuildingové podujatia, školské výlety alebo chcete prežiť nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku, Aplend Tatry Holiday Resort je Vašou najlepšou voľbou. Rozsiahly areál s množstvom vonkajších športovísk / atrakcií  s celkovou kapacitou až 207 lôžok (124 + 83) je situovaný v neveľkej podtatranskej obci Veľký Slavkov, len 2 km od Popradu a 7 km od hlavného pásma Vysokých Tatier.

Rezort ponúka komfortné ubytovanie v poschodových dovolenkových domčekoch (4 – 12 osôb), v štýlových drevených chatkách (5 – 8 osôb), ale aj v priestranných apartmánoch (4 – 8 osôb) a v praktických štúdiách (2 – 3 osoby). Ubytovacie jednotky disponujú vlastnou, plne vybavenou, kuchynkou rovnako ako balkónom či terasou s vonkajším posedením. Pre spríjemnenie Vašej dovolenky ponúka Tatry Holiday Resort taktiež niekoľko ohnísk určených pre opekanie a dva grily s altánkami pre posedenie menších skupiniek.

APLEND Tatry Holiday Rezort ponúka širokú škálu outdoorových aktivít. Garanciou zábavy a príjemne strávených spoločných chvíľ je napríklad tatranský unikát – 18 jamkový minigolf či MAXI Človeče, nehnevaj sa! Dobré rodinné / kolektívne vzťahy môžete utužovať taktiež na ihrisku plážového volejbalu, na futbalovom i tenisovom ihrisku, petangovom ihrisku či pri sezónnej novinke rezortu – Foot Billiarde (Foot Pool)! Najmenších hostí potešia aj detské hojdačky, šmýkačky a ďalšie zábavné aktivity detského ihriska. Počas teplejších dní veľmi radi privítame detičky aj v rozprávkovom detskom domčekom plnom rozmanitých hračiek.

Areál je vybavený taktiež fínskou saunou, nevyhrievaným relaxačným bazénom (počas teplých mesiacov) a súkromnou vírivou kaďou (počas chladných mesiacov).

V areáli Tatry Holiday Resort sa nachádza tradičná slovenská reštaurácia Salaš Slavkov, ktorá ponúka hosťom možnosť raňajok, polpenzie či plnej penzie. Zanedbateľné nie sú ani dve priestranné konferenčné miestnosti (každá s kapacitou do 50 osôb), ktoré reštaurácia hosťom prenajíma na rôzne podujatia.

Rezort: Domčeky Tatry Holiday Rezort (KLIK), Chaty Tatry Holiday (KLIK), Apartmány Tatry Holiday (KLIK), Vilkové štúdiá (KLIK).

Resort tiež disponuje kongresovými sálami.

Pri ubytovaní takisto nájdete:

Adventure Golf Veľký Slavkov

Jedinečné ihrisko 18-jamkového minigolfu len 3 km od Popradu a 8 km od Vysokých Tatier v areáli APLEND Tatry Holiday Resort vo Veľkom Slavkove rozvíja sústredenie, trpezlivosť, motoriku, odhad, ale podporuje aj zdravú súťaživosť. Zažijete pri ňom napätie, ale aj veľa zábavy. Minigolf je jednoducho perfektná zábava pre celú rodinu i kolektív. Súčasťou areálu je […]

APLEND Salaš Veľký Slavkov

Reštaurácia Salaš Slavkov s kapacitou 100 miest sa nachádza na podhorí Vysokých Tatier medzi Popradom a Starým Smokovcom v dedinke Veľký Slavkov. Tradičné slovenské jedlá podľa pôvodných receptúr, ale aj rôzne záujmové špeciality a jedlá na grile pripravuje s nadšením a starostlivosťou šéfkuchár reštaurácie so svojim tímom. Pri príprave jedál používa lokálne a sezónne čerstvé […]