APLEND Olívia Restaurant Tatranská Lomnica

+421 903 864 757
kukucka@oliviarestaurant.sk

Olívia Restaurant je novo otvorená reštaurácia horského typu a nachádza sa na prízemí Kukučka Mountain Hotel & Residences**** v Tatranskej Lomnici.

Štýlový interiér pripomínajúci modernú horskú chatu si Vás získa nielen komfortným posedením, ale aj vkusne navrhnutými doplnkami, ktoré podčiarkujú celkovú eleganciu objektu. Olívia Restaurant je jednoducho synonymom kvalitných a vždy čerstvých ingrediencií, prvotriednych služieb i zárukou jedinečne prežitého dňa. Postaráme sa o to, aby Vaše návštevy a posedenia boli nielen výnimočným, ale aj nezabudnuteľným zážitkom! Vychutnajte si lahodné steaky či recepty našich starých mám v noblesnom modernom podaní.

Dokonalou bodkou za každým rodinným obedom či romantickou večerou je šálka špeciálnych horúcich nápojov či pohár kvalitného vínka.

Viac o hoteli:

APLEND Kukučka Mountain Hotel & Residences

Malebné prostredie Vysokých Tatier, konferenčné priestory, wellness, prvotriedne služby a komfortné ubytovanie. Jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete. Aplend Kukučka Mountain Hotel & Residences poskytuje najvyšší komfort ubytovania niekoľkých typov (hotelové izby, apartmány typu 2+2/4+0/4+2) v samotnom srdci obľúbenej Tatranskej Lomnice. Rezort sa skladá zo štyroch exteriérovo podobných budov – hlavnej hotelovej […]