Top udalosti

Annamária Mikulíková – Éternelle

July Haluzová – Erupcia farieb v Hoteli International

LESY TATRANSKÉ

Kurz zelenej karty a golfová škola pre deti

Magické svety – D.Kállay, Kamila Štanclová

APLEND Kukučka Mountain Hotel & Residences

Adresa: Tatranská Lomnica 14646, 059 60, Tatranská Lomnica
Tel. číslo: +421 904 744 000
E-mail: tatry@aplend.com
Web: www.aplend.com/sk/hotel-kukucka

Internet Terasa Parkovanie - neplatené Záhradné posedenie s grilom Detské ihrisko Detský kútik Vírivka Bazén Sauna Fitness Masáže Reštaurácia Wellness Wifi internet

Malebné prostredie Vysokých Tatier, konferenčné priestory, wellness, prvotriedne služby a komfortné ubytovanie. Jednoducho relax vo veľkolepom štýle, aký si ihneď zamilujete.

Aplend Kukučka Mountain Hotel & Residences poskytuje najvyšší komfort ubytovania niekoľkých typov (hotelové izby, apartmány typu 2+2/4+0/4+2) v samotnom srdci obľúbenej Tatranskej Lomnice. Rezort sa skladá zo štyroch exteriérovo podobných budov – hlavnej hotelovej budovy a troch rezidenčných budov. Hlavná hotelová budova poskytuje služby recepcie nepretržite každý deň. Hotelová budova disponuje taktiež modernou reštauráciou Olívia Restaurant, v ktorej sú servírované bohaté raňajky, chutné obedy aj nezabudnuteľné večere. K recepčno-reštauračným priestorom prislúcha taktiež lobby priestor, z ktorého dovidíte aj na Vaše ratolesti hrajúce sa vo veľkom a plne vybavenom detskom kútiku. Rovnako ako každá z rezidenčných budov, aj hlavná hotelová budova disponuje wellness priestormi, v ktorých sa dokonale zrelaxujete. V prípade, že chcete povýšiť svoj relax na ešte vyššiu úroveň, hotelová časť APLEND Kukučka Mountain Hotel & Residences poskytuje vo wellness priestoroch aj kvalitné masérske služby. Hostia majú taktiež možnosť využiť bezplatné služby súkromného fitness centra v jednej z rezidenčných budov.

Aplend Kukučka Mountain Hotel & Residences je svojou celkovou kapacitou až 184 lôžok (106 pevných lôžok a 78 prísteliek), plne vybavenou konferenčnou miestnosťou (kapacita do 30 osôb) a onsite reštauráciou ideálnou voľbou aj pre väčšie konferencie či skupinové teambuilding podujatia.

V hoteli takisto nájdete:

regiontatry zakopane  sacr_footer

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR