Top udalosti

Letné koncerty

Tatranské letné kino

CVIČENIE PRE ZDRAVIE

cvicenia zdravie pilates tatry zadarmo

Smokovecké trhy

smokovecke trhy 2022 umenie

Putovanie za históriou

Apartmán DINDA

Adresa: Tatranská Lomnica 127, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: + 421 907 259 490
E-mail: marian68@post.cz
Web: www.vysoke-tatry.travel/ubytovanie/centrum-vysokych-tatier/tatranska-lomnica/apartman-dinda-tatranska-lomnica

Internet Parkovanie - neplatené Detský kútik Wifi internet

Novo zariadený Apartmán DINDA, Tatranská Lomnica sa nachádza na 2. poschodí obytného domu, ktorý sa nachádza v krásnom vysokohorskom prostredí pod Lomnickým štítom v jednej z najväčších a najkrajších osád na území Vysokých Tatier v Tatranskej Lomnici. Veľmi vkusne a útulne zariadený /cca 36 m2/ dvojizbový apartmán s balkónom je vhodný až pre 4 osoby, ideálne pre rodinku s 1-2 deťmi. V spálni k dispozícii manželská posteľ, v obývacej izbe rozkladacia posteľ (plnohodnotné 2-lôžko), TV a kuchynský stôl. V plne vybavenej kuchyni je dostupná chladnička, mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a elektrický varič, v chodbe je kúpeľňa so sprchou a WC.

Hostia môžu využívať bezplatné internetové wifi pripojenie. Z balkóna je krásny výhľad na štíty Vysokých Tatier, v letných mesiacoch je k dispozícii balkónové sedenie. Parkovanie je možné priamo pred obytným domom, v ktorom sa apartmán nachádza.

Pri apartmáne sa nachádza v zimných mesiacoch prírodné klzisko. V blízkosti apartmánu nájdete potraviny, stanicu tatranských elektrických železníc „Tatranská Lomnica“, štýlové reštaurácie či detské ihrisko.