Tatranské informačné kancelárie Starý Smokovec 052/442 34 40 Tatranská Lomnica 052/446 81 19 Informácie

Al Lago Štrbské Pleso

+421 52 4262 800

Pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka reštaurácia Al Lago jedlá tradičnej mediteriánskej kuchyne s výberom slovenských špecialít. Dôraz je kladený hlavne na čerstvé a pôvodné suroviny a preto si jedlá zachovávajú tú správnu pôvodnú chuť. Pizza je robená z talianskej múky Caputo, stejky sú pripravované z odležanej argentínskej sviečkovice a polievka Demikát zahusťovaný vodou z halušiek. Pri príprave jedál sa nepoužívajú umelé dochucovadlá a múky na zahusťovanie. Pre vegetariánov je k dispozícii široký výber jedál práve tak ako aj bezlepkové cestoviny a pizza pre celiatikov. Kvalita reštaurácie bola ohodnotená aj ocenením projektu TREND TOP Reštaurácie a hotely na Slovensku.

Váš gastronomický zážitok môžete obohatiť tiež výberom kvalitných vín a nápojov. Súčasťou reštaurácie je aj detský kútik, ktorý svojou prepojenosťou s reštauráciou ponúka rodičom možnosť pokojného stravovania sa v spoločnosti detí. Na večerné posedenie je určený salónik s výberom koňakov a cigár v príjemnom kreslovom posedení. Letná terasa ponúka možnosť oddýchnuť si pri dobrom nápoji či jedle priamo na otvorenom priestore a čerstvom vzduchu.

Viac o hoteli:

Hotel SOLISKO****

Komfortné ubytovanie na Štrbskom Plese s výhľadom priamo na samotné pleso? Rodinný Hotel Solisko **** vám ponúka nadštandardné ubytovanie v Tatrách. Pod vedením šéfkuchára Martina Kurhajca ponúka reštaurácia Al Lago jedlá tradičnej mediteriánskej kuchyne s výberom slovenských špecialít. Dôraz je kladený hlavne na čerstvé a pôvodné suroviny a preto si jedlá zachovávajú tú správnu pôvodnú […]