AG POINT BOGNER – Starý Smokovec

+421 910 290 788
info@agpoint.sk
sportovy obchod smokovec tatry bogner

AG POINT BOGNER sa nachádza v Starom Smokovci v budove TATRA a ponúka široký výber kvalitného športového oblečenia pre deti i dospelých.

Značka BOGNER je dlhodobým lídrom vynikajúcich športových kolekcií inšpirovaných najnovšími módnymi trendmi, dôraz kladie na športovú funkčnosť a módu a pritom si zachováva exkluzivitu a najvyššie štandardy kvality.

Nemecká značka BOGNER, ktorá bola založená v roku 1932, do dnešného dňa dokazuje svoje prvenstvo vo svete módy a športu, zvlášť však je na prvom mieste v kvalitnej lyžiarskej móde. Je zastúpená vo vyše 30 štátoch sveta. Od roku 1936 je oficiálnym partnerom v oblečení pre Nemecký olympijsky tím.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Nedeľa: 10:00-18:00

Naposledy overené 12.10. 2021

Viac o penzióne:

Penzión TATRA

Penzión Tatra je situovaný v jednej z turisticky najatraktívnejších lokalít Vysokých Tatier, v Starom Smokovci. Okrem kvalitných ubytovacích služieb Vám ponúkame aj nezabudnuteľný zážitok z Vašej dovolenky v spojení s prírodou. Svojou polohou, kvalitou ubytovania a rozsahom poskytovaných služieb predstavuje pre Vás ideálne miesto pre strávenie bezstarostnej letnej dovolenky. Príďte si k nám spolu so […]