9. kurz bežeckého lyžovanie s extreme obstacle runners – skate

29. februára - 01. marca 2020
Areál bežeckého lyžovania

Koncom februára a začiatkom marca 2020 pokračujeme na Štrbskom plese a tentokrát sa budeme venovať korčuliarskej technike. Začíname o 9:03 v Areál bežeckého lyžovania Štrbské Pleso (pod vežou), kde si môžete zapožičať výstroj (pokiaľ nemáte), môžete sa odvolať na náš kurz, že ste účastníci a možno dostanete lepšiu cenu ;). Prineste si bežky na korčuľovanie (nie so šupinami!!), ďalej kompatibilné topánky s viazaním, paličky = Vaša výška – 20 cm, dobrú náladu, no ak ju zabudnete, budeme Vám ju musieť spraviť MY..

Vďaka predchádzajúcim kurzom, bolo ich už 8 slovom OSEM :) sa vyzbieralo už viac skoro 3000 €, ktoré sme poukázali na Svetielko nádeje. Aj tentokrát časť výťažku pôjde na dobrú vec, kúpime 3 páry tenisiek pre deti, ktoré behajú prekážkové veci a podporíme opäť Svetielko Nádeje.

Kapacita je obmedzená na 40 účastníkov (pokiaľ zoženieme dostatočný počet inštruktorov, ak nie kapacitu znížime a uprednostnení budú prví zapísaní uchádzači), pokiaľ sa Vaše plány zmenia a nebudete môcť prísť čo najskôr sa vyškrtnite z tabuľky, aby ste nedržali miesto iným ľuďom, vďaka za pochopenie a ústretovosť „be more human“. Na predchádzajúcom kurze sa nevyškrtli a možno pripravili o miesto títo ľudia : Anna Konfalová, Linda Laurinčíková, Veronika a Martin Muránsky, Ivana Kováčová, Marek Dordik a Veronika Čollaková. Ženy sú teda nezodpovednejšie, veríme že sa ale polepšíte. Ešte raz VĎAKA za pochopenie.

Poplatok za kurz sa nemení, je 20 € / osoba / celý víkend, pokiaľ prídete na jeden deň poplatok sa tiež nemení, deti do 15 rokov majú free vstup, ale musia nakresliť obrázok s tematikou „snehuliak na bežkách“. V cene je zahrnutý, výťažok pre Svetielko Nádeje a 3 páry tenisiek + cestovné pre inštruktorov + 1 x polievka/čaj v sobotu v STANE, ak sa nám podarí zjednať cenu možno bude polievka aj v nedeľu. Čiapky/čelenky na tento kurz robiť nebudeme, spravíme len dopredaj toho čo máme z prechádzajúcich kurzov.

Ak máte záujem, prosíme Vás o vyplnenie online formulára, kde uvediete len pár údajov, pre našu lepšiu orientáciu a prehľadnosť, ale zakliknite aj účasť alebo Váš záujem TU na údalosti. Pokiaľ sa rozhodnete nezúčastniť a budete vo formulári ZAPÍSANÍ informujte nás, aby ste niekomu zbytočne nedržali zbytočne miesto, pretože počet je obmedzený, kvôli skvalitneniu kurzu. Keďže serióznosť dnes vymiera a nedá sa očakávať od všetkých a veľa z Vás túto časť nepochopila a ostali ste v tabuľke ZAPÍSANÍ no na kurz ste neprišli, kapacita tabuľky bude 40 miest.

Opäť Ďakujeme za pochopenie. Koláče nosiť nemusíte, pretože inštruktori si musia udržiavať líniu, leto sa blíži a možno nás osloví nejaká spoločnosť, ktorá bude chcieť nafotiť s nami kalendár, ale 1-3 neuškodia, čo Vy na to ? :)

P.S. Uprednostňujeme RAW, nepečený, ovocný, ľahký a rýchly koláč :)

Tabuľka na vyplnenie ► https://docs.google.com/spreadsheets/d/1xIrKXzMz2L_51S1AeD7Fp8vkAfqlsELawi-ANqyj3Ts/edit#gid=1775518555

Program sa nemení:

Sobota ► začiatok 9:03 , koniec 14:58

Nedeľa ► začiatok 8:58 , koniec 13:13

Teší sa na Vás tím Extreme Obstacle Runners

Mapa

Plagát

Najbližie podujatia

12.

december 2023 (Ut) - 12.december 2023 (Ut) Kaviareň a čajovňa U Vlka

Čajový večer – WU YI HONG CHA

12.

december 2023 (Ut) - 12.december 2023 (Ut) Hotel International Veľká Lomnica

Yoga s Júliou

13.

december 2023 (St) - 13.december 2023 (St) Thermal park Vrbov

PELÍŠKY – premietanie filmu počas večerného kúpania

13.

december 2023 (St) - 13.december 2023 (St) AquaCity Poprad

Koncert Robo Opatovský – Šťastné a Veselé Tour 2023

14.

december 2023 (Št) - 14.december 2023 (Št) Dom kultúry

Koncert Filip Jančík Vianočné Turné 2023

Rezervujte si ubytovanie