Top udalosti

W.I.N.E. TALKSHOW U FRANZA NIELEN O VÍNE

W.I.N.E. talkshow_nielen_o_víne

TATRY V POHYBE 2018

Tatry v pohybe

Kalvária na Peknú vyhliadku

poster Kalvaria 2015.qxd

Karta výhod TATRY Card

Regionálna karta TATRY Card  je kľúčom k vašim novým zážitkom v Regióne Vysoké Tatry, s ktorou môžete „ochutnať“ a vyskúšať rôzne aktivity, ktoré náš región ponúka. tatry_card_web2

Horské poistenie
 priamo v karte,  SKI & AQUA BUS, ktorý vás dopraví priamo pod lyžiarske svahy alebo do AquaCity, či ekologické cestovanie v električke a zubačke vám doprajú dokonalé pohodlie a spríjemnia váš pobyt. Využite skvelé ponuky lyžiarskych škôl, ktoré vám poskytnú renomovaných inštruktorov  pre začiatočníkov aj pokročilých a k tomu aj zabezpečia zapožičanie výstroja a servis.  Snežné dobrodružstvá zažijete na snow tubingu alebo výuke Nordic Walkingu na snežniciach.  Zabavte sa s celou rodinou v Tricklandii, na lezeckej stene, zahrajte si bowling, golf alebo squash, tých najmenších odmeňte návštevou detského klubu MiniMe alebo Wild Park Resortu. Región bližšie spoznáte v galérii a múzeách so zaujímavými expozíciami lyžovania, tatranskej prírody, horského nosičstva a histórie regiónu. Po lyžovačke, sánkovačke alebo turistike načerpajte energiu v moderných wellness centrách a vychutnajte si kulinárske umenie v reštauráciách s miestnou aj ale medzinárodnou kuchyňou.

Ako získate TATRY Card?

Zakúpte si svoju osobnú regionálnu kartu u svojho ubytovateľa. Poplatok je 3 € v zariadeniach na území Regiónu Vysoké Tatry (mesto Vysoké Tatry, mesto Poprad a obec Štrba)  a 4 € v podhorí.  TATRY Card je platná počas vášho pobytu s maximálnou platnosťou jednej aktivácie na 3 noci (4 dni). Pokiaľ je Váš pobyt dlhší ako 3 noci (4 dni), alebo ste už držiteľom TATRY Card, zmluvné ubytovacie zariadenie Vám aktivuje na kartu ďalší pobyt za rovnaký poplatok 3 € / 4 €.

Nájdite a zarezervujte si ubytovanie, ktoré ponúka TATRY Card TU

ZĽAVY a VÝHODY s TATRY Card:

Brožúra TATRY Card – ZIMA 2017 / 2018

Zdravie a krása s TATRY Card

Reštaurácie a kaviarne s TATRY Card

 

Tatry-Card_Plagat_A3-724x1024

regiontatry mindopravy2017zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR