Top udalosti

EXKULZÍVNY VIANOČNÝ KONCERT

Exkulz_vny_Viano_n_koncert

VIANOČNÝ PROGRAM V GRANDHOTELI BELLEVUE

vianocny program

SĽÚBILI SME SI LÁSKU

Divadlo_v_Hoteli_Lomnica

ZIMNÉ SMOKOVECKÉ TRHY

ZIMNE_SMOKOVECKE_TRHY_2017

AKO DOMA – majolikový príbeh manželov Pečukovcov

Sestava 1

Hotel Montfort****

Adresa: Tatranská Javorina 27, 059 56 Tatranská Javorina
Tel. číslo: +421 52 789 56 22
E-mail: recepcia@hotelmontfort.sk
Web: www.hotelmontfort.sk

Bar Bazén Bowling Detský kútik Fitness Kaviareň Masáže Možnosť ubytovania so psom Parkovanie - neplatené Reštaurácia Rokovacie miestnosti / Firemné stretnutia Sauna Squash / Ricocchet Stolný tenis Terasa Vírivka Wellness Wifi internet Záhradné posedenie s grilom

Hotel Montfort a jeho poloha poskytujú záruku, že nebudete nikým a ničím rušení.  Žiadne betónové plochy, žiadny ruch veľkomiest , žiadni turisti či návštevníci LEN  VY, VAŠI KLIENTI, KOLEGOVIA,  OBCHODNÍ PARTNERI, RODINA ČI PRIATELIA

Hotel Montfort ponúka  realizáciu rôznych spoločenských podujatí či voľnočasových eventov: kongresov, seminárov, strategických stretnutí, firemných prezentácií a teambuildingov.

Typická slovenská svadba v Belianskych Tatrách, obrad pod holým nebom s výhľadom na Muráň,  rodinné stretnutia spojené s rodinným bowlingovým turnajom či cyklotúrami do okolia – aj takéto exkluzivitky Vám ponúka hotel Montfort.

Pri vstupe do hotela Vás privíta netradičná, priam ohromujúca oblúková vstupná hala s vysokým presklením, z ktorej sa naskytá nádherný výhľad na protiľahlý Muráň a Nový vrch.

Na spoločenské stretnutia, nech už sa rozhodnete pre ktorékoľvek, sú k dispozícií dva Modré salóniky (s možnosťou vzájomného prepojenia), reštaurácia a kaviareň s nádherným výhľadom.

Na spestrenie pobytu a posilnenie športového ducha Vám hotel Montfort ponúka široké spektrum športových aktivít, ako napríklad bowling, fitnes, squash a mnohé iné.

V hotelovom wellness centre máte možnosť obnoviť svoju energiu a uvoľniť ducha i telo.

 

 

regiontatry mindopravy2017zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR