Top udalosti

HELMUT BISTIKA – Anjeli a tí druhí

MAMMA MIA !

Kalvária na Peknú vyhliadku

Chata ENCIÁN

Adresa: Tatranská Lomnica 4 - Skalnaté pleso, 059 60 Vysoké Tatry
Tel. číslo: +421 911 033 645
E-mail: chata@tos-tatry.sk
Web: www.chataencian.sk

Reštaurácia Bar

„Vysokohorská Chata Encián sa nachádza na Skalnatom plese v nadmorskej výške 1 751 m n.m. Vzhľadom na vysokohorské umiestnenie chaty je prístup možný peši po zelenej turistickej značke z Tatranskej Lomnice alebo po červenej značke po tzv. tatranskej magistrále. Okrem toho je možné využiť blízku lanovku, podrobnosti o lanovke hľadajte na stránkach www.vt.sk spoločnosti TMR

Nemáme vlastné parkovisko a tak si svoje autá nechajte na parkovisku. Odporúčame centrálne parkovisko v horskom stredisku Tatranská Lomnica.

Chata Encián je otvorená celoročne, pre okoloidúcich turistov poskytuje nielen občerstvenie, ale aj nocľah. V každej minúte v roku a v každej situácii je na chate prítomný personál, ktorý je pripravený Vám poskytnúť potrebné útočisko aj pomoc.

Chata Encián disponuje 10 lôžkami. Usporiadanie izieb je nasledovné: 2x dvojlôžková izba , 1x šesťlôžková izba s poschodovými posteľami. V izbách sa nachádza umývadlo, WC a sprchy s teplou vodou sú na chodbe. V prípade zlého počasia je možné prespať aj núdzovo na povale vo vlastnom spacáku.

regiontatry zakopane  sacr_footer logo-nostalgicketatry

Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR